Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy merytoryczni
eSkarbonki, iWolontariusz, eSztab i Rolls-Royce Silver Shadow na licytacji. Mastercard wspiera WOŚP

Kolejny raz odbędzie się też twitterowa akcja #MastercardGraZWOŚP. Za każdy wpis z takim hashtagiem firma przekaże 5 złotych na konto Orkiestry

W tym roku po raz drugi wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą wyposażeni w oficjalne "wirtualne puszki", czyli eSkarbonki od Mastercarda. Każdy zbierający będzie mógł wygenerować i udostępnić swój unikalny link, za pomocą którego można będzie wpłacać darowizny. Dzięki temu będzie można szybko i wygodnie wesprzeć WOŚP bez wychodzenia z domu.

Przeczytajcie także: Dzięki eSkarbonkom i akcji twitterowej na konto Fundacji wpłynie 375 tys. zł
Wolontariusze Orkiestry mogą zbierać datki na trzy sposoby: gotówką za pomocą tradycyjnej skarbonki oraz elektroniczne przy pomocy terminali płatniczych, a także właśnie za pomocą elektronicznej skarbonki, udostępniając link do wpłat np. na swoich profilach w mediach społecznościowych. Pierwszy raz eSkarbonki były używane rok temu i "wirtualne puszki" założyło wtedy ponad 2,2 tys. pełnoletnich wolontariuszy.

Ale to niejedyne narzędzie, które udostępnia Mastercard zbierającym pieniądze. Kolejnym jest strona internetowa iWolontariusz. To platforma ułatwiająca rekrutację, rejestrację i współpracę wolontariuszy, a także będąca centrum informacji dla nich. Po raz pierwszy w tym roku Mastercard uruchamia eSztab, czyli kreator witryn internetowych. Dzięki niemu każdy z 1700 lokalnych sztabów może stworzyć lokalną wersję przygotowanej przez WOŚP strony internetowej, na której lokalna społeczność może śledzić informacje o wydarzeniach związanych z Orkiestrą w najbliższym sąsiedztwie oraz mieć też dostęp do ogólnopolskich informacji na ten temat.
Przeczytajcie także: Specjalne ułatwienia dla wpłacających na WOŚP
Natomiast atrakcją dla darczyńców z odpowiednio zasobnym kontem może być, wystawiony na aukcję przez Mastercarda, legendarny Rolls-Royce model Silver Shadow z 1975 r. Samochód został wyremontowany i stuningowany w studio braci Collins w Londynie. To Polacy Rafał i Grzegorz Chmielewscy, którzy na emigracji założyli firmę, przerabiającą najdroższe i najbardziej wyjątkowe samochody świata dla gwiazd showbiznesu i sportu.

Pracownicy z warszawskiego biura Mastercarda, wyposażeni w terminale płatnicze, przyłączą się też w dniu finału 13 stycznia do kwestowania na ulicach stolicy, umożliwiając bezgotówkowe darowizny.
KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies