Partnerzy merytoryczni
Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy merytoryczni
Partnerzy strategiczni
Wrocław i Polska Bezgotówkowa nawiązały współpracę. Eksperci Fundacji podzielą się wiedzą z przedsiębiorcami działającymi na terenie miasta

Pierwsze spotkanie z cyklu "Wrocław bezgotówkowy – raz spróbujesz, pokochasz na zawsze" odbędzie się online 21 czerwca o godzinie 18 i będzie dotyczyć softposów

SmartCity Wrocław oraz Fundacja Polska Bezgotówkowa poinformowały o podpisaniu listu intencyjnego dotyczącego współpracy w zakresie promocji płatności bezgotówkowych. Pod hasłem "Wrocław bezgotówkowy – raz spróbujesz, pokochasz na zawsze" zaplanowano cykl bezpłatnych spotkań i szkoleń dla przedsiębiorców działający na terenie miasta.

Przeczytajcie także: Joanna Erdman z Polski Bezgotówkowej Osobowością Fitnech

W ramach współpracy eksperci Fundacji Polska Bezgotówkowa podzielą się wiedzą z zakresu bezpiecznego wdrażania płatności bezgotówkowych w firmie, a także podpowiedzą, jakie są najkorzystniejsze rozwiązania płatnicze dla danego typu działalności. Pierwszy webinar odbędzie się już jutro (21 czerwca) o godzinie 18, a jego temat to: "SoftPOS – terminal w Twoim telefonie". Szkolenie będzie dostępne online na stronie www.polskabezgotowkowa.pl/akademiaprzedsiebiorcy.

– Wrocław jest miastem, w którym płatności bezgotówkowe są wdrażane przy okazji uruchamiania wielu nowych systemów miejskich, czego dobrym przykładem jest system obsługujący płatności za bilety w MPK, ale nie tylko. Jednak wciąż są w mieście grupy mieszkańców i przedsiębiorców, które nie korzystają z płatności bezgotówkowych. To właśnie do nich chcielibyśmy dotrzeć z informacją, jak w bezpieczny sposób takie płatności wdrażać i z nich korzystać, a co za tym idzie, móc podnieść jakość życia i usług dla wielu wrocławian, a także odwiedzających nas turystów – komentuje Robert Bednarski, dyrektor ds. SmartCity z Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Przeczytajcie także: Badanie FPB: gotówka traci na znaczeniu

– Cieszy nas, że tak duże miasto jak Wrocław nadal dostrzega potrzebę edukowania swoich mieszkańców w zakresie korzystania z bezgotówkowych płatności i widzi potencjał, jaki innowacyjne rozwiązania przynoszą miastu. Liczymy, że wkrótce we Wrocławiu w większości miejsc będzie można zapłacić kartą, zegarkiem czy telefonem, a miasto dołączy do grona najnowocześniejszych europejskich metropolii – dodaje Grażyna Ciurzyńska, prezeska Fundacji Polska Bezgotówkowa.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.
Promocje

Booksy przyzna 20 zł za zakup karty podarunkowej, jeśli zapłacicie kartą Visa

Środki zgromadzone na karcie podarunkowej można wykorzystać przy rezerwacji wizyty za pośrednictwem Booksy

Nasza Cashlesspedia

Wpisz w pole i wyszukaj termin, którego definicja Cię interesuje:
lub przeglądaj:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies