Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy merytoryczni
Credit Agricole zamyka stary serwis transakcyjny. I zapowiada kolejne funkcje w nowym

Stary serwis transakcyjny Credit Agricole będzie działać tylko do 16 listopada bieżącego roku

Biuro prasowe Credit Agricole w Polsce podało termin wyłączenia starego systemu transakcyjnego. Zgodnie z komunikatem banku będzie on działał do 16 listopada bieżącego roku. Po tej dacie klienci Credit Agricole będą mogli zarządzać swoimi rachunkami wyłącznie za pośrednictwem nowego systemu, który został udostępniony dwa lata temu.

Przeczytajcie także: Credit Agricole zapowiada wyłączenie starego serwisu transakcyjnego

Zgodnie z informacji przekazanymi serwisowi cashless.pl wiosną bieżącego roku stary system transakcyjny Credit Agricole miał zostać wyłączony już w minione wakacje. Jak widać, termin ten został nieco przedłużony. Z aktualnego komunikatu prasowego banku wynika, że ze starego serwisu korzysta już niewielu klientów. Natomiast w marcu podawano, że było to ok. 8 proc. aktywnych klientów, a więc ok. 37 tys. osób.

Przeczytajcie także: Credit Agrciole rozwija sieć oddziałów bezgotówkowych

Jednocześnie Credit Agricole przypomina, że nowy serwis daje o wiele większe możliwości w porównaniu z swoim poprzednikiem. Mowa o takich usługach jak m.in. otwieranie rachunków oszczędnościowych i lokat, menadżer finansów, składanie wniosków w programach 500+ i 300+, samodzielne zarządzanie kartami, możliwość podpisywania aneksów do umów z bankiem czy dostosowania pulpitu do własnych potrzeb.

Credit Agricole zapowiedział również, że w najbliższym czasie w jego nowym serwisie transakcyjnym pojawią się kolejne funkcje, a wśród nich przede wszystkim czat z doradcą.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies