Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Autopay Adyen
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Raport "Bankowość dla dzieci" już jest do pobrania. Dowiecie się z niego, co banki przygotowały dla klientów poniżej 13 r.ż.

Z raportu dowiecie się m.in., jakie usługi banki oferują najmłodszym klientom i z jakimi kosztami wiąże się korzystanie z konta juniorskiego

Oferta bankowa dla dzieci poniżej 13 r.ż. jeszcze w zeszłej dekadzie była co najwyżej ciekawostką. Dziś staje się powoli rynkowym standardem. Już dziesięć instytucji wydaje dzieciom karty płatnicze na ich dane, a kolejne dwie pracują nad tego typu rozwiązaniami dla tego segmentu klientów. Tylko w ciągu ostatniego roku do grona banków proponujących dzieciom dostęp do bankowości z prawdziwego zdarzenia dołączyły trzy podmioty, a kolejny  rozbudował swoją niegdyś ograniczoną ofertę. W rezultacie rodzice, którzy chcieliby zacząć wprowadzać swoją pociechę w świat finansów, mogą wybierać spośród ofert: BNP Paribas, Credit Agricole, ING Banku Śląskiego, mBanku, Millennium, Pekao, PKO BP, Revoluta, Santandera i SGB.

Przeczytajcie także: Wkrótce premiera raportu "Mobilny bank"

Co poszczególne banki przygotowały dla najmłodszych klientów? Które oferują kartę i które pozwalają nią płacić w internecie? W którym banku trzeba założyć konto, by dziecko mogło płacić opaską płatniczą lub telefonem? Które instytucje zdecydowały się udostępnić juniorską aplikację? I którą instytucję wybrać, by młody użytkownik apki mógł za jej pomocą wykonywać przelewy czy płacić kodami Blik? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi w najnowszym raporcie cashless.pl "Bankowość dla dzieci", który można pobrać nieodpłatnie po kliknięciu w poniższy baner.

Przeczytajcie także: Rośnie udział użytkowników Blika w bazie klientów banków z Polski

Oprócz szczegółowego opisu ofert wspomnianych dziesięciu instytucji, zawierającego także informacje o najważniejszych opłatach, w raporcie prezentujemy też zbiorcze podsumowanie dostępności poszczególnych usług w bankach. Oddaliśmy także głos ekspertom, którzy dzielą się swoją wiedzą na tematy związane z edukacją finansową i bezpieczeństwem dzieci w internecie.

Partnerem głównym publikacji "Bankowość dla dzieci" jest Visa. Partnerem wspierającym został ING Bank Śląski.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies