Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy merytoryczni
Tworzycie fintech lub insurtech? Santander ma dla Was ciekawą propozycję

Jeszcze tylko do końca czerwca możecie się zgłosić do programu akceleracyjnego AccelUp

Santander wraz z Accelpoint do końca czerwca czeka na zgłoszenia do programu akceleracyjnego AccelUp łączącego korporacje o globalnym zasięgu ze startupami z obszarów fintech oraz insurtech. Uczestnicy programu otrzymują wsparcie finansowe do 200 tys. zł oraz pomoc w postaci know-how: ponad 100 godzin konsultacji z ekspertami rynkowymi. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej accelpoint.pl.

Przeczytajcie także: Fast Track Visy. W programie już ponad 140 fintechów

Firmy, które wezmą udział w programie, będą mogły zaprezentować się przed globalnymi funduszami inwestycyjnymi. AccelUp to program typu non-equity, co oznacza, że jego celem nie jest bezpośrednie znajdowanie inwestorów fintechom. Do udziału w tym projekcie zaproszone są podmioty z produktami gotowymi do wdrożenia. Najpierw uczestnicy otrzymają pomoc w zaadaptowaniu produktów do potrzeb banku, a potem startupy przetestują je na infrastrukturze tej instytucji.

Przeczytajcie także: Robot płatniczy od Blue Media zmienia się w Rachuneo

Z komunikatu można się dowiedzieć, że do tej pory przeprowadzono dwie tury akceleracyjne programu AccelUp. Skupia się on na startupach z trzech obszarów: fintech, któremu patronują eksperci z Santandera, insurtech, oraz telco. Zdaniem reprezentującego bank Dariusza Paczewskiego, współpraca z młodymi firmami przynosi korzyści obu stronom. Startupy mogą korzystać z profesjonalnego środowiska testowego, a bank uczestniczy w dostosowywaniu rozwiązania do realnych potrzeb klientów.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies